7/24 Ücretsiz Sigorta Danışmanlığı…
0(216) 396-2426

Hakkımızda

Misyonumuz,

Hizmet alanında serbest piyasa ekonomisine dayalı olarak, sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan bir yapılanmada teknolojik birikime, yönetim ve idari kadroya sahip bir ekip ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bilgi birikimi ve tecrübesiyle yaptığı işleri zamanında ve kaliteden ödün vermeden sürdürmek önceliklerimiz arasında olmuştur.

Değerlerimiz,

Satış öncesi ve satış sonrası hizmette her zaman müşterilerimizin yanında olmak - Daima ulaşılabilir olmak - Yenilikçi ve bu alanda öncü olmak - Teknolojisi ile güven sağlamak - Müşteri ve en önemlisi çalışanlarına eğitim ile destek olmak,

01.07.2010 tarihinde Pendik te büyük bir aşk ve heyecanla ÜNAL SİGORTA sektördeki yerini aldı. ÜNAL SİGORTA ailesi olarak karşılıklı güven ve iyi niyeti göz önünde tutarak çalışmalar yaptık. Müşteri memnuniyetini olmazsa olmazımız kabul ederek yaptığımız her çalışmanın bize yeni bir dost kazandırdığını gördük.

Kurulduğumuz günden bu güne 8 yıllık süreyi geride bırakmış olmamıza rağmen kendisiyle çalışmaktan daima onur duyduğumuz şirketlerin yanı sıra binlerce bireysel müşterimiz de portföyümüze katıldı.

ÜNAL SİGORTA 2010 yılında en iyi üretim yapan acenteler kategorisinde şirketinden ödülünü almış bir kuruluş olarak 2 yıl gibi kısa bir sürede 850 acente içerisinden 25. Sıraya yükselmiştir.

2012 yılında toplam üretimiyle Marmara bölge 2.si olmuştur. İşimize olan saygımızın, sevgimizin ve siz değerli dostlarımızdan aldığımız gücün bu başarımızdaki önemi büyüktür.

Başarıya giden yolda tesadüflere yer olmadığının bilinciyle hedeflerimize yürüyoruz. Her gün yeni katılımlarla büyüyen ÜNAL SİGORTA güven, özveri, güler yüz ve bunların sonucunda müşteri memnuniyetini hedeflemiş bir kuruluştur.

Bizimle yola çıkanlar bunu iyi bilir. ÜNAL SİGORTA olarak 2010 yılından bu yana tüm branşlarda bireysel ve kurumsal olarak hizmet sunmaktayız. Sektörde 8.yılını dolduran acenteliğimiz güler yüz, kaliteli, hizmet, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olup acentesi olduğumuz şirketlerimize karşı sorumluluklarının bilincinde olarak hizmetine devam etmektedir.

Kurulduğundan bu yana sağlam, köklü, güçlü ve güvenilir yapısı ile müşteri memnuniyetini sağlamış, sigortalılarına temel sigorta ihtiyaçlarını iyi bir risk değerlendirmesi yaparak sunmak esas ilkemiz olmuştur.

Sigorta sektöründe faaliyetlerimizi, dürüstlüğümüz ve saygınlığımız ile sürdürmekteyiz. Segem belgesine sahip uzman personellerimiz ile günün 24 saati istenilen poliçe hakkında doğru fiyat, tarafsız bilgi, satış sonrası destek sağlanmaktadır.Değişen fiyat politikaları ile sektörün lider firmalarından sizlere kaliteli hizmeti en iyi fiyat ile sunmaktayız.